Kariéra

Spoločnosť SEOL spol. s.r.o. hľadá pracovníkov na nasledovné pracovné pozície:

1. Predajca/kyňa

Informácie o pracovnom mieste:

  • Miesto výkonu práce: Severné nábrežie 40, 04001 Košice, východoslovenský kraj
  • Ponúkaný plat : dohodou
  • Termín nástupu : ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

starostlivosť o vybrané produktové skupiny a zodpovednosť za maržu na týchto skupinách, kalkulácie a cenotvorba, zabezpečenie zákazníckych promo akcií, letáky, vyhodnotenia akcií, distribúcia cien, podpora predajného tímu, reporting, plánovanie, denná operatíva.

Iné výhody:

mobilný telefón, služobné vozidlo, školenia odborné, obchodné

Požiadavky na zamestnanca:

  • Komunikačné a prezentačné zručnosti, odolnosť voči stresu
  • Orientácia na výsledok, cieľavedomosť, spoľahlivosť, samostatnosť
  • Časová flexibilita

Požadované vzdelanie:

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské I. a II. stupňa

Zameranie, odbor: ekonomické, technické
Jazykové znalosti: Anglický jazyk - pasívne
Počítačové znalosti - používateľ: LibreOffice alternatívne MS Office
Vodičský preukaz: B
Pozícia je vhodná pre absolventa: Áno

Požadovaná prax v obdobnej pozícii vítaná

2. Prijímací technik

  • Miesto výkonu práce: Severné nábrežie 40, 04001 Košice

Náplň práce:

PRijímanie motorových vozidiel do autoservisu.
Pripravovanie predbežných kalkulácií opráv.
Plánovanie a objednávanie opráv motorových vozidiel.
Komunikovanie s klientmi počas celého priebehu opráv.
Zadeľovanie a kontrola práce podriadených zamestnancov.
Objednávanie, prijímanie a vydávanie náhradných dielov zo skladu.
Administratívne spracovanie zákaziek, vystavovanie faktúr za uskutočnené opravy.
Odovzdávanie opraveného motorového vozidla klientovi.
Posudzovanie sťažností a reklamácií

Vzdelanie
Uprednostňovaná úroveň vzdelania

  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • nadstavbové/vyššie odborné vdelanie

Zameranie, odbor vzdelania:

Strojárske
Autoopravá - mechanik

Požadované znalosti
Počítačové znalosti - používateľ:

Microsoft excel
Microsoft Word
Microsoft Outlook

Osobné schopnosti a ďalšie zručnosti:
Komunikatívnosť
príjemn vystupovanie na verejnosti
Organizačná schopnosť

Ekonomické znalosti: fakturácia
Jazykové znalosti: Anglický jazyk

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám, prosím, štruktúrovaný životopis na e-mailovú adresu: konkurz@seol.sk

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov pozvaných na pracovný pohovor. Za pochopenie ďakujeme.